Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Przejście tej gry zajmuje nawet 20 godzin. On to zrobił w niecałe 7 minut!

Rekord świata pobity.

Youtuber o pseudonimie seeker TV postanowił zabrać się za tegoroczną wersję gry Prey. Udało mu się ukończyć produkcję w zaledwie 6 minut i 59 sekund. To absolutny rekord świata.

Aby osiągnąć taki wynik seeker TV wykorzystał niektóre błędy twórców, udało mu się więc pójść na skróty. Poniższy materiał z przejścia gry pokazuje, jak w interesujący sposób wykorzystać niedopatrzenia autorów gry. Zerknijcie koniecznie na niego.

A jeśli jesteście naprawdę ciekawi, jak Prey wypada jako całość, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją w tym miejscu. Produkcja ma sporo zalet, ale twórcy nie ustrzegli się również kilku wpadek, na temat których przeczytacie w tekście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%