Promocje dnia – zestawienie ofert na PS5, tańszy PS Plus na rok oraz monitory od 599 zł

Promocje dnia 21 grudnia
PC PS4 PS5

Komu PS5 na święta? A może poszukujecie tańszego monitora do swojego PC-ta? Mamy też świetną promocję na PS Plusa dla tych, którzy jeszcze nie posiadają subskrypcji.

Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Przypominam, że wszelkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili pisania tego artykułu.

PS5 w polskich sklepach?

Gdzie kupić PS5? Odpowiedź jest prosta – w polskich sklepach, w których jest dostępna. No ale skąd wiedzieć, gdzie jest dostępna? To już zostawcie nam, a Wy możecie cieszyć się aktualnym zestawieniem.

PS Plus na rok taniej

Jeżeli posiadacie już PS5 albo nie planujecie opuszczać swoje “czwórki”, powinniśmy rozważyć opcję PS Plusa. Subskrypcja od Sony daje nam wiele w zamian na niewielką (w promocji!) opłatę. Szczegóły poniżej.

Monitory dla graczy od 599 zł

Istnieje też szansa, że nie jesteście posiadaczami żadnej konsoli Sony i interesuje Was ewentualne posiadanie “piątki”. Dlatego też w dzisiejszych promocjach dnia warto zwrócić uwagę na parę ciekawych modeli monitorów dla graczy. Wszystkie dostępne są w specjalnych promocjach.

A co poza tym? Promocja na gry PC, w tym Horizon Zero Dawn i Resident Evil Village, Switch OLED w sklepach, laptopy oraz wiele więcej:

Zapraszamy również do śledzenia naszego działu Promocje po więcej codziennych, świetnych ofert dla graczy i nie tylko!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie