Promocje dnia – tańszy God of War na PC, ASUS Radeon RX 6700 XT taniej oraz spory zestaw Xbox Series X

promocje dnia - 20 stycznia
PC Technologie Xbox Series

God of War niedawno zadebiutował na PC, więc warto pomyśleć o ograniu przygód Kratosa! Do tego znaleźliśmy dla Was promocję na kartę graficzną (sic!) oraz fajny zestaw z Xbox Series X.

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a w razie czego polecam obserwować nasz dział Promocje, gdzie regularnie wpadają nowe oferty!

God of War PC taniej

Genialna przygoda Kratosa okazała się być naprawdę udanym portem w wersji na PC! Dlatego też warto zwrócić się ku nordyckim bogom, szczególnie że teraz grę znajdziecie taniej – za 155 zł.

Karta Graficzna ASUS Radeon RX 6700 XT

Czekaj, co? Karta graficzna w promocji? Ano dokładnie – zdobędziecie ją taniej o całe tysiąc złotych. To i tak całkiem ciekawa oferta w czasach generalnej apokalipsy podzespołów komputerowych.

Xbox Series X w bogatym zestawie

Jeżeli ostatnio zastanawialiście się nad nabyciem świetnego sprzętu od Microsoftu – mamy dla Was ciekawą okazję. Świetny zestaw z trzema grami wydaje się bardzo dobrym startem z konsolą.

To nie wszystko, co dzisiaj znaleźliśmy! Poniżej pełne zestawienie, a w nim m.in. wyprzedaż gier w Empiku, tańszy Maneater na Switcha oraz promocja na klawiaturę Razera:

Przypominam, że wszystkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie