Kratos, PS Store, iPhone
0 komentarzy

Promocje dnia – tańsze doładowanie PS Store, iPhone 11 Pro i gry na konsole Sony

Jeszcze dzisiaj, kolejny dzień i mamy weekend. Ale zanim to nastąpi, to sprawdźcie czwartkowe promocje. Dzisiaj kupicie taniej doładowanie PS Store, telefon iPhone 11 Pro, a także kilka gier na PS4 i PS5.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Tańszy o 600 złotych iPhone 11 Pro z 256 GB

Potrzebujecie nowego telefonu? Sprawdźcie ofertę telefonu iPhone 11 Pro ze sklepu RTV Euro AGD. Możecie go już kupić za 4799 zł w kolorze gwiezdnej szarości (czyli po prostu szarym). Instrukcję jak kupić taniej znajdziecie w linku poniżej.

Doładowanie PS Store za 82,22 zł

Proponujemy kod rabatowy, dzięki któremu kupicie doładowanie 100 zł PS Store za około 80 zł. Jest to świetna okazja, bo pozwala zaoszczędzić trochę drobnych. Dlaczego więc nie skorzystać? Więcej informacji w linku poniżej:

W dwóch sklepach znajdziecie tańsze gry na PS4 i PS5 m.in. God of War

Chcecie wzbogacić swoją kolekcję gier na konsolę Sony? Teraz jest doskonała okazja na zakupy. W obniżonych cenach dostaniecie wielkie hity np. God of War albo Horizon Zero Dawn. Koniecznie sprawdźcie listę przecenionych tytułów.

Jeśli wybrane przez nas promocje nie przypadły Wam do gustu, to poniżej znajdziecie masę innych dobrych okazji.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się