Promocje dnia – tańsze Ghostwire: Tokyo na PC, sklepy z Xbox Series S oraz świetny telewizor Samsunga

Promocje dnia - 14 kwietnia
Newsy PC Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

Jedna z największych premier tego roku, która przeszła w sumie bez większego echa, dostępna na PC taniej. Mowa oczywiście o Ghostwire: Tokyo. Do tego polecamy również Xbox Series S oraz telewizor Samsunga.

Wszystkie prezentowane poniżej oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Ghostwire: Tokyo w wersji na PC

Ojciec serii Resident Evil powołał do życia cykl The Evil Within oraz niedawne Ghostwire: Tokyo. Choć z pewnością jest to jedna z najważniejszych premier tego roku, przeszła bez większego echa. A szkoda, bo to naprawdę udane połączenie gry akcji z wieloma motywami kojarzonymi z horrorami. Teraz grę kupicie taniej!

Xbox Series S

„Mniejszy” brak Series X okazuje się jeszcze większym hitem. Konsola sprzedaje się świetnie – jest stosunkowo tania, wydajna i, przede wszystkim, bez problemu odpalicie na niej wszystkie gry z Game Passa. Świetną maszynę można kupić w polskich sklepach, a my zebraliśmy dla Was najciekawsze oferty.

Telewizor Samsung

Model UE50AU7122K kosztuje obecnie 1899 zł i sprzedaje się całkiem nieźle, więc warto nieco się pospieszyć. Urządzenie oferuje szereg najnowszych i najważniejszych funkcji, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla kinomanów (czy bardziej „netflixomanów), jak i graczy. Polecamy, szczególnie, że obecnie jest w promocji.

Poniżej reszta wartych uwagi dzisiejszych ofert:

Zapraszamy również do naszego działu Promocje po więcej świetnych okazji!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie