Nietypowa strzelanka z akcją wewnątrz ludzkiego ciała

0 komentarzy

Czegoś takiego jeszcze nie było.

Studio Atomic Jelly i wydawca Movie Games rozpoczęli finałowe odliczanie do premiery swojej unikatowej strzelanki – Project Remedium. Już w przyszłym tygodniu gracze będą mogli przemierzać ludzki organizm jako Nano+, nanobot do zadań specjalnych, który musi odkryć przyczynę dziwnej choroby i pokonać ją raz na zawsze. Droga do wyleczenia nie będzie jednak prosta – trzeba będzie stawić czoło zmutowanym mikrobom, zdeprawowanym miniaturowym medykom i rozmaitym zadaniom do wykonania.

Historia w Project Remedium łączy w sobie realizm i rzeczywistą wiedzę medyczną z metaforycznym podejściem do leczenia. Ludzkość już teraz zastanawia się, jak będzie wyglądała medycyna w przyszłości. Czy choroba będzie kiedyś traktowana jak przeciwnik, z którym możemy stoczyć walkę? W Project Remedium odpowiedź na to pytanie zaprowadzi graczy w podróż w głąb ludzkiego organizmu.

Project Remedium to jednak nie tylko unikatowa warstwa fabularna, lecz także nowatorskie podejście do gatunku FPS-ów. Nano+ jest wyposażony w zestaw broni, które można ulepszać wraz z postępem rozgrywki, hak służący do przemieszczania oraz pakiet zdolności do odblokowania. Gracze nie tylko odkryją źródła tajemniczej choroby, ale także przy okazji poznają wiele zaskakujących medycznych faktów.

Gra zadebiutuje na platformie Steam już 28 sierpnia. Z tej okazji twórcy przygotowali fragment gameplayu, prezentujący niektóre z lokacji, w jakich przyjdzie nam się poruszać, a także walkę z mikrobami atakującymi ciało człowieka. Materiał z rozgrywki przybliża też działanie grapnela ułatwiającego przemieszczanie się.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się