W Project CARS 2 rajdy zapowiadają się świetnie

Project CARS 2 to nie tylko wyścigi po asfalcie.

Zdaje się, że druga odsłona Project CARS sporo namiesza wśród gatunku gier wyścigowych. Produkcja zapowiada się nie tylko na bardzo dobrą pod względem ścigania się po torze, ale również w rajdowych zmaganiach.

Rajdy będą nowością w Project CARS 2, ale już teraz na dwóch nowych materiałach wideo widzimy, że wyglądają bardzo obiecująco. Czy poziomem dorównają DiRT 4? Na to nie liczymy, bowiem Codemasters to spece w swojej dziedzinie, ale jak to mawia klasyk, Project CARS 2 tanio skóry nie sprzeda.

Project CARS 2 – deszczowa pogoda i szybkie samochody na nowych screenach

Bandai Namco oraz Slightly Mad Studios podzielili się ze światem kolejną porcją screenów z wyścigów Project CARS 2, które powinny zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Obrazki przedstawiają takie samochody jak: Jaguar F-Type SVR, Nissan 300ZX Turbo, Ford F-150 Ultimate Funhaver czy McLaren 570S. Na niektórych ujęciach dostrzeżemy deszczową pogodę, a nawet uderzenie pioruna w oddali. Nie zabrakło screenów uchwyconych w różnych porach dnia i nocy.

Jak oceniacie wizualną stronę Project CARS 2? Spodziewaliście się czegoś więcej po nowej odsłonie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.