Producent o Lost Judgment: Ten tytuł zniszczy was psychicznie

Lost Judgment zdjęcie
Newsy PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Producent lokalizacji Judgment i serii Yakuza ma interesujące ogłoszenie dla osób, które zamierzają kupić Lost Judgment.

Premiera kontynuacji gry o detektywie z 2018 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że o tytule zaczyna się robić coraz głośniej. Producent lokalizacji Yakuzy i Judgment Scott Strichart opublikował na Twitterze post, w którym w trosce o dobrostan psychiczny graczy przestrzega przed zakupem Lost Judgment.

Oto, co napisał Scott Strichart:

To informacja z gatunku ogłupiających. Niemniej warto to powiedzieć. Cieszy mnie, że tak bardzo spodobały wam się tańce/deskorolka/pies, ale nie zapominajcie, że ta gra dotyka wielu traum. A przecież żadna tego typu uciecha nie jest warta degradacji umysłowej. Jeśli to was w ogóle obchodzi, sprawdźcie, o czym jest ta produkcja, zanim ją kupicie. Nikt nie będzie tu traktowany ulgowo. Dbajcie o siebie, to ważne.

To odpowiedź na opinię, jaką po obejrzeniu ostatniego gameplayu mogły sobie wyrobić o tytule osoby, które nie miały do czynienia z poprzednią odsłoną. Na filmiku widzieliśmy bowiem niezbyt poważne minigry i zadania poboczne z deskorolką i tańcami.

Lost Judgment to detektywistyczna gra akcji, która stanowi kontynuację udanego Judgment z 2019. Ponownie wcielimy się w postać detektywa Takayuki Yagami, który tym razem zbada sprawę tajemniczego morderstwa w Yokohamie.

Premiera produkcji planowana jest na 24 września. Tytuł trafi na PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie