Sega szykuje serial oparty na Lost Judgment. Czy plotki się sprawdzą?

Lost Judgment bohater
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Na zagranicznych portalach pojawiły się spekulacje, że Sega szykuje aktorski serial oparty na grze Lost Judgment.

Seria gier o detektywie Takayuki Yagami może doczekać się aktorskiej adaptacji. Jak na razie jednak ani Sega, ani inne źródła nie potwierdziły tych wieści oficjalnie; traktujemy je zatem jako plotkę.

Informację podał japoński portal Nikkan Gendai, następnie zaś powtórzyły ją w angielskim tłumaczeniu inne strony. Twórcy artykułu twierdzą, że serial już powstaje i nosi roboczy tytuł Sabakarezaru – po angielsku The Unjudged. Jest to nawiązanie do pełnego japońskiego tytułu drugiej części gry, która brzmiała Lost Judgment: Sabakarezaru Kioku, co można przetłumaczyć jako Unjudged Memory. Nie wiadomo, czy ma to być jedyna produkcja w przygotowaniu; niektóre źródła wskazują, że równocześnie powstaje także pełnometrażowy film.

Podobnie jak w grach z serii, również w serialu główną rolę miałby zagrać aktor i muzyk Takuya Kimura. Portal podaje, że to z tego względu zrezygnował z występów w innej japońskiej produkcji, BG Shinpen Keigonin, choć grał w nim przez dwa pierwsze sezony.

Lost Judgment to druga część gry będącej spin-offem popularnej serii Yakuza. W tytule wcielamy się w detektywa Takayuki Yagami, a zadaniem jest rozwikłanie zagadki tajemniczego morderstwa, które wydarzyło się w Jokohamie. Gra niesamowicie wciąga i zachwyca dość specyficznym klimatem; nasza recenzentka uznała ten tytuł wręcz za kandydata do tytułu Gry Roku, można zatem sądzić, że serial oparty na tej historii również byłby doskonały.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie