Co producenci sądzą o Xbox One X?

Co producenci sądzą o Xbox One X?
Newsy Polecamy XOne

Oto jak z perspektywy producentów oceniana jest najnowsza konsola Microsoftu.

Nie da się ukryć, że prezentacja Xboksa One X na E3 2017 była największym wydarzeniem targów. W końcu poznaliśmy rzeczywistą nazwę sprzętu, wcześniej zwanego Project Scorpio. Dowiedzieliśmy się też, jak konsola wygląda oraz że kosztować będzie 500 dolarów w momencie debiutu 7 listopada tego roku.

Wszystko pięknie, tylko teraz pozostaje pytanie, czy warto zainwestować w ten sprzęt? Okazuje się, że producenci gier są zadowoleni z tego, jak pracuje się na Xbox One X.

To najbardziej przyjazna producentom konsola z jaką pracowaliśmy. Nie tylko dlatego, że sam sprzęt jest bardzo mocny, a przecież jest. Nie wiem jak oni… to tak jakby komputer PC z wysokiej półki zamknąć w bardzo małym pudełku. Narzędzia i wsparcie jakie mamy w trakcie produkcji gry są najbardziej zaawansowane jakie do tej pory mieliśmy. Sądzę że to dlatego, że Microsoft niekoniecznie odkrywa konsolę na nowo, a po prostu poprawia to co zostało już zrobione i zwiększa wydajność. To jest najlepsza wersja Xboksa – twierdzi Paul Bettner, producent ze studia Playful odpowiedzialnego za nadchodzące Super Lucky’s Tale.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie