Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Tagi:

Problemy z Valorant już na starcie. Serwery nie dają rady

Dziś zadebiutowało darmowe Valorant. Nie jest jednak łatwo uruchomić grę, bo serwery odmawiają posłuszeństwa, wystawiając na próbę cierpliwość graczy.

Premiera Valorant w wersji 1.0 właśnie za nami, niestety nie obyło się bez kłopotów. Darmowa gra od Riot Games przeżywa oblężenie i serwery nie dają rady. Po ściągnięciu około 7 GB (jak na dzisiejsze standardy to bardzo mało), trzeba przygotować się na długi czas oczekiwania na uruchomienie Valorant.

Nasze wrażenie z rozgrywki na podstawie zamkniętej bety, możecie znaleźć w poprzednim artykule. Gra pozytywnie zaskakuje i naprawdę dobrze rokuje na przyszłość. Producent Valorant będzie jednak musiał poradzić sobie z ogromnym zainteresowaniem i przeciążonymi serwerami. Od dziś bowiem gra jest dostępna dla każdego za darmo i to widać w trakcie jej uruchamiania.

Pomóc może nieco sprawdzanie na bieżąco statusu serwerów. Na oficjalnej stronie Riot Games znajdziecie aktualne informacje.

Z drugiej strony, zapewne nieco lepiej będą teraz działać serwery darmowego Call of Duty Warzone. Produkcja od samego początku zmaga się z przeciążeniami infrastruktury, teraz pewnie część graczy przesiądzie się na produkcję od Riot Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się