Ubisoft może wkrótce mieć dobre wieści dla fanów Prince of Persia oraz Immortals

Prince of Persia PG
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Tom Henderson niedawno „wyciekł” sporo nowych zapowiedzi od Ubisoftu. Firma pracuje rzekomo nad wskrzeszeniem serii Prince of Persia i nie tylko.

Fani PoP – jednoczcie się! A po chwili możecie się rozejść, bo w sumie to kolejna gra nie zapowiada się na taką, na którą czekaliście…

Prince of Persia i Immortals w produkcji

Dziś pisaliśmy o mnóstwie nowych rewelacji od nieodżałowanego Toma Hendersona. Wyjawił on zbliżające się pokazy wielu sporych gier od Ubisoftu. Jego zdaniem możemy szykować się na prawdziwe święto dla graczy.

Wiemy doskonale, że Ubisoft ostatnio nie traktuje wiernych fanów swoich legendarnych gier z odpowiednią delikatnością. Tyle lat czekamy przecież na kolejne wieści o potencjalnej kontynuacji serii Splinter Cell. No i jeszcze fani Prince of Persia – ich też Ubi nie rozpieszcza. W końcu remake „Piasków Czasu” został przesunięty na dalszy termin.

Nowe rewelacje rozbudzają jednak nadzieje. Henderson twierdzi, iż Ubi przygotowuje kolejną część cenionej serii o Księciu Persji! Problem w tym, że wedle informacji insidera, nie chodzi tu o kolejną pozycję AAA.

Nad grą rzekomo pracuje Ubisoft Montpellier, a sama pozycja to inspirowana serią Ori gra 2,5D. Choć Ori jest świetny, raczej nie na takie „wskrzeszenie” liczyli fani serii.

Oprócz PoP dowiedzieliśmy się również, iż Ubi przygotowuje nam kontynuację Immortals, czyli bardzo luźnego podejścia do formuły Zeldy. Nad pozycją pracuje studio Ubisoft Quebec, które odpowiada również za kolejnego Assassin’s Creed. Tytuł najpewniej znajduje się jednak dopiero w pre-produkcji. Nie spodziewałbym się więc w żadnej z wymienionych gier implementacji przerażającego rozwiązania technologicznego do kreowania otwartych światów od francuskiego dewelopera.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie