Prime Gaming na luty 2022 oficjalnie. Te gry trafią do subskrybentów usługi

Prime Gaming luty 2022
PC

Prime Gaming w lutym zyska 5 kolejnych produkcji, które każdy subskrybent będzie mógł przypisać do swoich kont. Co takiego Amazon przygotował na nadchodzący miesiąc?

Potwierdził się środowy przeciek odnośnie oferty Prime Gaming na luty 2022. Poniżej możecie zobaczyć krótką prezentację tytułów, które trafią w ręce subskrybentów usługi Amazonu.

Prime Gaming na luty 2022 – lista gier:

  • Stellaris
  • Double Kick Heroes
  • Ashwalkers
  • As Far as the Eye
  • Golazo! Soccer League

Szczerze mówiąc, cienko wyglądają powyższe produkcje przy styczniowych Star Wars Jedi: Fallen Order, Total War Warhammer i World War Z: Aftermath. No cóż, czasem lepiej, czasem gorzej, a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Szczególnie, gdy dostęp do Prime’a jest tak tani w stosunku do wszelkich korzyści, które z niego płyną.

Amazon Prime (w jego skład wchodzi właśnie Prime Gaming) kosztuje zaledwie 49 zł rocznie. Posiadanie dostępu do usługi pozwala Wam m.in. odblokowywać dodatkowe przedmioty w grach, zgarniać produkcje za darmo, korzystać z Prime Video oraz mieć darmowe dostawy ze sklepu Amazonu.

Co sądzicie o produkcjach, które w lutym trafią do subskrybentów? Zachęcam do podzielenia się opinią w sekcji komentarzy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie