Część oferty Amazon Prime Gaming na luty 2022 wyciekła. Coś dla fanów science-fiction i nie tylko

Prime Gaming luty 2022 wyciek
PC

Już niedługo kolejny miesiąc darmowych (no, prawie) gier w ramach Amazon Prime Gaming. Zgodnie z przeciekami, szykuje się parę ciekawych pozycji.

Warto podkreślić, że nie jest to oficjalne przedstawienie oferty, więc zachowajmy trochę sceptycyzmu.

Amazon Prime Gaming luty 2022 w przecieku

Prime Gaming pozwala na zdobycie co miesiąc nowego zestawu gier w ramach dość niskiej opłaty za subskrypcję. Dla graczy szukających interesujących gier jest to z pewnością pozycja obowiązkowa. Na Dealabs pojawił się przeciek od użytkownika Imbalaya z ofertą na kolejny miesiąc.

Jak na razie zapowiada się interesująco, szczególnie dla fanów „indyków” i świetnych strategii science-fiction. Możemy jednak odnieść wrażenie, że ogółem dostaniemy nieco słabszy zestaw. To jednak nie jest pełna oferta – spodziewajmy się zapewne innych, mniejszych gier i nie tylko ich. Głównym daniem okaże się nieujawniona jeszcze gra od EA. W bieżącym miesiącu jest to prawdziwy hicior – Star Wars Jedi: Fallen Order!

Przeciek oferty Prime Gaming na luty 2022 wygląda następująco:

  • Stellaris
  • Double Kick Heroes
  • Ashwalkers
  • As Far as the Eye
  • Golazo! Soccer League

Oczywiście z „wyciekłych” do tej pory pozycji najbardziej wybija się Stellaris. Tytuł ten w wersji na PC aktualnie może pochwalić się średnią ocen na poziomie 7.8/10 w serwisie Metacritic, czyli jest całkiem nieźle. Reszta gier to znacznie mniej znane indyki. Muszę przyznać, że w istocie Ashwalkers i As Far as the Eye wyglądają dość kusząco. Z pewnością przypomnimy Wam o ofercie, gdy tylko poznamy główną grę, jaką będzie można odebrać w Prime Gaming.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie