Prezenty w Battlefield 1, szczegóły aktualizacji, plany na przyszłość i atrakcje w starszych częściach!

Seria Battlefield obchodzi 15 rocznicę.

Electronic Arts zaprasza graczy do świętowania. Jak ten czas leci. 15 lat temu gra Battlefield 1942 wprowadziła charakterystyczną dla serii rozgrywkę kamień/papier/nożyce, system klas i walkę wieloosobową na lądzie, morzu i w powietrzu. Przeżyliśmy pierwsze chwile z Battlefield. A czekało nas wiele więcej. Piętnaście lat serii Battlefield. Jeden rok Battlefield 1. W ramach świętowania obydwu rocznic, przygotowaliśmy wydarzenia i podarunki dla graczy, którzy zalogują się do Battlefield 1 pomiędzy 12 a 16 października – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Atrakcje czekają również w starszych produkcjach, w postaci wydarzeń z podwójną premią do PD. Zobaczymy je nie tylko w Battlefield 1, lecz również w Battlefield 4Battlefield 3 oraz Battlefield Hardline między 12 a 14 października.

Battlefield 1

Wkrótce w Battlefield 1 pojawi się również październikowa aktualizacja. Oczekujcie usprawnień w rozgrywce, nowych nieśmiertelników i ustawień rozgrywki. Wczoraj deweloperzy przeprowadzili specjalny livestream poświęcony aktualizacji. Kto nie widział, niech odpala poniższy zapis wideo.

To jednak nie koniec nadciągających atrakcji. Zaraz pod filmikiem znajdziecie kolejną dawkę nowości!

Kampanie Operacji nadciągną w listopadzie

Z początkiem listopada deweloperzy dodadzą do Battlefield 1 dużo bardziej widowiskowy wariant najpopularniejszego trybu – Operacji. Tak zwane kampanie Operacji znacząco rozszerzą frontowe starcia zarówno dla atakujących, jak i obrońców. Zaoferują one szereg powiązanych ze sobą Operacji, za które otrzymamy wyjątkowe nagrody.

Pierwsza kampania Operacji nosi nazwę „Burzy na wschodzie”. Połączy ona dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.)

Później, jeszcze w listopadzie, rozegramy kampanię „Upadek imperiów”, która połączy Operacje z podstawowej wersji gry: „Żelazne mury” i „Podbój piekieł”. Oprócz wymienionych, w planach są kolejne kampanie. Za każdą ukończoną kampanię otrzymamy wyjątkowy pakiet bojowy.

Czujni komentatorzy pewnie zauważyli, że przesunęliśmy datę premiery kampanii Operacji z października na listopad. Chcieliśmy poświęcić nieco więcej czasu, aby upewnić się, że są one należycie doszlifowane. Dziękujemy wam za cierpliwość – podkreślają deweloperzy.

Źródło: battlefield.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.