Prezentujemy najważniejsze informacje na temat Batman: Arkham Knight!

Do sieci wypłynęło sporo wiadomości o produkcji studia Rocksteady.

Tytuł będzie ostatnią grą z serii traktującą o superbohaterze. Po jej ukończeniu twórcy planują się skupić na innych projektach. Miasto Gotham zaskoczy swoją wielkością, będąc pięciokrotnie większe niż Arkham City. Zaułki mają roić się od oprychów, których liczebność na ulicach ma wzrosnąć w stosunku do pierwowzoru. Fani główkowania ucieszą się natomiast na wieść o powrocie łamigłówek Człowieka Zagadki.


Jak zapewne już wiecie, tytuł umożliwi poruszanie się po mieście Batmobilem, ma być on wyposażony w rakiety, natomiast w jego wnętrzu umieszczona będzie katapulta. Dzięki temu Batman będzie mógł w efektowny sposób wzbić się w powietrze i szybując dostać się do budynku. Na ulicach nie natkniemy się jednakże na pojazdy należące co cywili. Właściciele poruszających się aut będą jedynie przestępcami bądź przedstawicielami policji.

Bruce Wayne (pod którego głos podłoży Kevin Conroy) nabędzie z kolei nowe ruchy i kombosy. Wszystkie gadżety, których używał w poprzednich odsłonach powrócą w najnowszej. W razie pomocy będziemy mogli skorzystać z pomocy Wyroczni, która odgrywać ma istotniejszą rolę. Produkcja oferować będzie jedynie tryb kampanii przeznaczony dla pojedynczego gracza.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet