Prey – statek Talos I zaskakuje na każdym kroku. Wycieczka po obiekcie

Nowy materiał od Bethesdy.

Odpalając Prey znajdziemy się na Talosie I, stacji kosmicznej, która została opanowana przez obcą rasę.

Talos to coś więcej niż tylko miejsce akcji gry. Mnóstwo tu tajemnic do odkrycia i nieznanych miejsc do zbadania. Przede wszystkim jednak stacja jest dla gracza niezwykłym zagrożeniem – tłumaczy Bethesda na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Poniższy filmik pozwala przyjrzeć się Talosowi I od środka i wysłuchać przy okazji komentarzy zespołu Arkane Studios. Deweloperzy podkreślają, że Talos I zaskakuje na każdym kroku: od wspaniałego lobby – zbudowanego z materiałów całkowicie zbędnych na stacji kosmicznej – po przemysłowe strefy obsługowe.

Bardzo wcześnie cała stacja staje się dostępna dla graczy, którzy mogą zwiedzać ją w dowolnie wybrany sposób. Gracze mogą poruszać się jako Morgan Yu zupełnie swobodnie po Talosie I, a nawet wracać do odwiedzonych wcześniej miejsc, by w zależności od rozwoju fabuły i podjętych przez siebie decyzji odkrywać zachodzące w nich zmiany. Można nawet opuścić pokład i latać w przestrzeni kosmicznej, by przemieszczać się w ten sposób z jednej części Talosa I do drugiej lub znajdować dodatkowe sekrety ukryte na zewnątrz stacji.

Przypominamy, że premiera Prey już 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Demo Prey ma datę wydania

Bethesda podała, że już od 27 kwietnia do pobrania będzie demo wersja gry Prey. Wydawca oraz producent postanowili wypuścić demonstracyjną wersję na PlayStation 4 oraz Xboksa One, posiadacze PC niestety nie sprawdzą gry w ten sposób.

Demo Prey zaoferuje pierwszą godzinę rozgrywki, zatem będzie sporo czasu na przetestowanie produkcji. Premiera pełnej wersji gry już 5 maja.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, czy będziecie sprawdzać najnowszego Prey’a.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.