Prey – nowy trailer skupia się na naszym głównym przeciwniku, tyfonach

Można powiedzieć, że ludzie sami zgotowali sobie taki los.

Bethesda przedstawia nowy zwiastun Prey, który stanowi swoisty przewodnik po tyfonach, obcej rasie, nad którą ludzkość starała się zapanować.

Coś poszło bardzo, ale to bardzo nie tak na pokładzie Talosa I. Przedsięwzięcie, któremu przyświecała praca na rzecz lepszej przyszłości dla ludzkości, stało się przyczyną istnej plagi obcych – trzymane w zamknięciu istoty ochrzczone mianem „tyfonów” wyrwały się na wolność. Morgan Yu jest częścią tych eksperymentów – i teraz musi stawić czoła owym istotom na pokładzie wysoce zaawansowanej stacji kosmicznej, będącej własnością TranStar Corporation – czytamy na oficjalnej stronie dewelopera.

Czym jednak jest ta obca forma życia? Zapraszamy na zwiastun!

Prey – 40 minut rozgrywki na nowym wideo

Youtuber o pseudonimie lzuniy opublikował na swoim kanale ponad 40-minutowe nagranie z najnowszej odsłony gry Prey. Dla przypomnienia dodamy, że gra nie będzie kontynuacją pierwszej części, a całkiem nową produkcją (nie jest to także remaster).

Produkcja będzie dostępna od 5 maja na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jeśli macie ochotę zapoznać się z grą, to z pewnością poniższy materiał daje ku temu doskonałą okazję.

A Wy co sądzicie o Prey? Gra godnie powalczy z konkurencją w tym roku?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.