13 gier, które rozgrzeją sierpień. Na takie premiery warto czekać!

Polski cyberpunk i survival horror, oczekiwany remaster, ogromny samodzielny dodatek i wiele więcej. Nie starczy czasu, by wszystko ograć.

Za oknami gorąco, zatem albo lecimy na plażę, albo włączamy wiatrak w naszej jaskini gracza, szykujemy zimne napoje i oddajemy się wirtualnej rozgrywce. W tym miesiącu będzie z czego wybierać i jeśli chcecie przejrzeć te najciekawsze naszym zdaniem premiery, zapraszamy do czytania.

Dodatki w naszym zestawieniu premier miesiąca nie pojawiają się często, chyba że to naprawdę wielkie rzeczy. W tym przypadku właśnie tak jest, ponieważ poniższe DLC to w zasadzie osobna gra, która wystarczy na około 10 godzin zabawy. Mowa o…

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Jak czytamy w PS Store, wielokrotnie nagradzane studio Naughty Dog wypuszcza pierwszą samodzielną przygodę w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest samodzielnym dodatkiem, zatem nie musimy posiadać czwartej części Uncharted, by w niego zagrać.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery w Polsce: 23 sierpnia
  • Producent: Sony
  • Wydawca w Polsce: Sony

Na drugiej stronie cyberpunkowa produkcja z Polski!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.