Premiery gier w nowym tygodniu. 5 produkcji z różnych gatunków

Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale premier nie brakuje.

Za oknem cały czas gorąco, ale to nie jest powód, aby nie sięgnąć po najnowsze gry. Prezentujemy pięć produkcji, które mają swoją premierę w obecnym tygodniu. Tradycyjnie jest w czym wybierać!

Nowy tydzień przyniesie ze sobą nową odsłonę F1 od studia Codemasters. Gracze, którzy zdecydują się na zamówienia przedpremierowe lub grę F1 2018 w edycji Day One, otrzymają wcześniej ekskluzywny dostęp dwóch pojazdów: Brawn BGP-001 to mistrzowski bolid z 2009 roku, prowadzony przez Jensona Buttona i Rubensa Barrichello, a za sterami Williamsa FW25 2003 zasiadali Juan Pablo Montoya i Ralf Schumacher. Oba dostępne będą w premierowej “Headline Edition”.

F1 2018 na graczy czeka więcej klasycznych bolidów, rozbudowany tryb kariery. Gra oferuje pełną licencję zawierająca wszystkich kierowców, teamy i tory sezonu 2018. W tym roku do kalendarza Formuły 1 powróciły GP Francji (Circuit Paul Ricard) oraz GP Niemiec (Hockenheimring).

Rozwijającc swoją karierę gracz może trafić na nagłówki gazet, zatem należy dbać o reputację. Wszystko zależy od naszych interakcji z Clarie – reporterką, którą śledzi nasze poczynania w F1 2018.

Kontakt z dziennikarką wpłynie na postrzeganie naszego kierowcy oraz przebieg jego kariery. Czy zdecydujesz się na postawę gwiazdora czy kultywowanie sportowej postawy? Twoje odpowiedzi podnoszą lub zmniejszają motywację poszczególnych oddziałów zespołu, co z kolei może wpłynąć na cenę nowych ulepszeń bolidu, stopień ich niezawodności czy oferty, które otrzymasz z konkurencyjnych teamów.

Tryb kariery doczekał się również szeregu usprawnień. Gracz w większym stopniu ma wpływ na swój los i może np. podejmować rozmowy z konkurencją w kwestii zmiany zespołu i zdecydować się na transfer w trakcie sezonu.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 24 sierpnia
  • Producent: Codemasters
  • Wydawca PL: Techland

Druga strona to powrót klasyka od SEGA.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.