Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier w nowym tygodniu. 5 tytułów wartych uwagi

Zobaczcie, co tym razem pokażą twórcy.

Wakacje mimo przez wielu nazywane sezonem ogórkowym, wcale nie muszą być nudne jeśli chodzi o premiery. Nam udaje się w każdym tygodniu znaleźć przynajmniej kilka nowych premier, które warto sprawdzić. Nie inaczej jest tym razem.

Posiadacze komputerów po trzech latach od debiutu na PS4 i XOne, mogą sięgnąć po grę Yakuza 0. Jest to prequel całego cyklu, który przenosi akcję do roku 1988.

Premiera Yakuza 0 to idealna okazja do zapoznania się z tą popularną w Japonii, ale także i Europie serią gier gangsterskich.

  • Platformy: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 1 sierpnia (PC)
  • Producent: SEGA
  • Wydawca: SEGA

Na drugiej stronie znajdziesz powrót znakomitej gry RPG.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%