Premiery gier nowego tygodnia. 5 produkcji, które można brać w ciemno

Premiery gier nowego tygodnia. 5 produkcji, które można brać w ciemno
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Końcówka września przynosi sporo interesujących premier. My rozpoczynamy oczywiście od gry FIFA 20. Co tym razem można znaleźć w produkcji od EA?

PC:

PS4:

Xbox One:

Jeśli chodzi o nowości w FIFA 20, największą z nich będą rozgrywki uliczne w trybie Volta. Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. EA Sports obiecuje też zmiany w mechanice rozgrywki, takie jak nowy system zastosowany przy wykonywaniu rzutów karnych, gdzie będziemy mogli zdecydować – za pomocą specjalnego celownika – w którą część bramki chcemy skierować futbolówkę. Deweloperzy zadbali również o poprawioną fizykę piłki, lepsze starcia 1 na 1 w ataku czy ulepszenia w defensywie.

Fabuła w FIFA 20 rozegra się w trybie Volta. W odróżnieniu od Drogi do sławy, tutaj sami stworzymy bohatera, zatem nie będziemy ograniczeni do postaci narzuconej przez deweloperów. Nasza postać dołączy do drużyny, która trenując w starym magazynie snuje marzenia o zdobyciu mistrzostwa. EA Sports zadbało również o relacje pomiędzy zawodnikami, zatem mogą się zdarzać sprzeczki oraz nieporozumienia. Z pewnością uatrakcyjni to samą rozgrywkę.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery: 27 września
  • Producent: EA Sports
  • Wydawca: Electronic Arts

Na drugiej stronie znajdziecie powrót popularnej strategii!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie