Premiery gier nowego tygodnia. 5 produkcji, które można brać w ciemno

0 komentarzy

Nowy tydzień września jest naprawdę mocny. Zobaczcie, na co warto zwrócić uwagę.

Końcówka września przynosi sporo interesujących premier. My rozpoczynamy oczywiście od gry FIFA 20. Co tym razem można znaleźć w produkcji od EA?

PC:

PS4:

Xbox One:

Jeśli chodzi o nowości w FIFA 20, największą z nich będą rozgrywki uliczne w trybie Volta. Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. EA Sports obiecuje też zmiany w mechanice rozgrywki, takie jak nowy system zastosowany przy wykonywaniu rzutów karnych, gdzie będziemy mogli zdecydować – za pomocą specjalnego celownika – w którą część bramki chcemy skierować futbolówkę. Deweloperzy zadbali również o poprawioną fizykę piłki, lepsze starcia 1 na 1 w ataku czy ulepszenia w defensywie.

Fabuła w FIFA 20 rozegra się w trybie Volta. W odróżnieniu od Drogi do sławy, tutaj sami stworzymy bohatera, zatem nie będziemy ograniczeni do postaci narzuconej przez deweloperów. Nasza postać dołączy do drużyny, która trenując w starym magazynie snuje marzenia o zdobyciu mistrzostwa. EA Sports zadbało również o relacje pomiędzy zawodnikami, zatem mogą się zdarzać sprzeczki oraz nieporozumienia. Z pewnością uatrakcyjni to samą rozgrywkę.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery: 27 września
  • Producent: EA Sports
  • Wydawca: Electronic Arts

Na drugiej stronie znajdziecie powrót popularnej strategii!

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się