Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier nowego tygodnia. 5 produkcji, które trzeba sprawdzić

Rozpoczynamy bardzo mocnym uderzeniem.

Październik to jeden z ciekawszych miesięcy jeśli chodzi o premiery gier. Nie inaczej jest w tym roku. Z tego względu nietrudno było nam wybrać pięć gier, które tylko w tym tygodniu warto sprawdzić. A gdzie reszta miesiąca? Jak znaleźć czas na tyle potencjalnych hitów?

Zestawienie rozpoczynamy od Call of Duty: Black Ops IIII. Najnowsza odsłona będzie najbardziej zaawansowaną częścią jeśli chodzi o tryb rozgrywki online. Na pole bitwy wracają Specjaliści, ale to nie oni będą głównymi bohaterami gry. Najważniejsza w serii zawsze była broń i nie inaczej będzie tym razem. Twórcy obiecują, że system broni został zmodyfikowany bardziej niż we wszystkich trzech częściach Black Ops razem wziętych. Przebudowany został model ich animacji, a każda broń ma mieć swój własny pakiet dodatków (wcześniej były one uniwersalne). Dodatkowo dostępny będzie tryb Operatora, jeszcze bardziej pozwalający personalizować broń. Gracz będzie musiał się uczyć broni i tego jakie może mieć możliwości każda sztuka.

Zdrowie nie będzie się automatycznie regenerować. Będzie trzeba do tego użyć specjalnego przycisku i jak twierdzą twórcy, przycisk ten ma być tak samo istotny jak ten odpowiedzialny za ładowanie broni. Dzięki takiemu systemowi zdrowia, Call of Duty: Black Ops 4 będzie bardziej taktyczne od poprzednich części. Co więcej, w grze nie będzie wspomaganych skoków i biegania po ścianach.

To jednak nie wszystko. Twórcy mocno stawiają na Świadomość Sytuacyjną – to jedna z umiejętności specjalisty Recona, który odkrywa przeciwników na minimapie. Innym specem będzie na przykład Torque, który skutecznie spowolni przeciwników tworząc osłony.

Ponadto do serii wracają Rozgrywki Ligowe, które pozwolą na większą rywalizację pomiędzy graczami.

W grze będzie też tryb Battle Royale z ogromną mapą zawierającą pojazdy naziemne jak latające. Tryb ma nosić nazwę Blackout.

A co z trybem Zombie? W Call of Duty: Black Ops 4 gracze zmierzą się z całkiem nowym wrogiem – Zakonem. Każdy z bohaterów rozgrywki ma mieć nowe charakterystyczne dla siebie umiejętności. Co interesujące, gracze mają mieć możliwość dostosowania rozgrywki w trybie Zombies według własnych potrzeb. Modyfikacją mają ulegać nawet same zombie. Już od momentu premiery, dostępne mają być trzy sezony trybu Zombie.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 12 października
  • Producent: Treyarch
  • Wydawca PL: Cenega

Na kolejnej stronie powalczycie w ringu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%