Premiery gier na wrzesień 2019. 16 mocnych tytułów

Devil’s Hunt

Devil’s Hunt to gra TPP z elementami RPG, w której gracz wciela się w piekielnego egzekutora w wojnie pomiędzy aniołami a demonami. Walka i rozwiązywanie zagadek, mają być esencją rozgrywki.

Co więcej, wiemy już że w grze wcielasz się w postać Desmonda, człowieka obdarzonego demonicznymi mocami, który przesądzi o losie naszego świata, dołączając do jednej ze stron konfliktu.

Życie Desmonda, niegdyś lekkoducha, syna bogatego przedsiębiorcy, przybiera nieoczekiwany obrót, a on sam zostaje rzucony w wir niefortunnych zdarzeń, przez które traci większość ze swego ludzkiego oblicza. Po zdobyciu demonicznych mocy i zostaniu wysłannikiem piekła bohater próbuje odnaleźć własne miejsce w toczącej się wojnie. Jest jednocześnie niszczycielem i zbawcą, a jego ludzka natura stopniowo wyłania się spod pragnienia zemsty.

Pięściami i szponami, zaciekle walcząc, wykorzystuje umiejętności zapewnione przez jego ludzką, jak i demoniczną stronę. Przekraczając wrota piekieł tam i z powrotem, w końcu będzie musiał zdecydować, gdzie jest jego miejsce. Brzmi ciekawie? A jakże! Zerknijcie na wideo z gamescomu poniżej i dajcie znać, co sądzicie.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery PC: 17 września (wersje konsolowe planowane na 2020 rok)
  • Producent: Layopi Games
  • Wydawca: 1C / Cenega

Na dziesiątej stronie budzisz się w mieście w zrujnowanym więzieniu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: