Premiery gier na wrzesień 2019. 16 mocnych tytułów

Green Hell

Survival od studia Creepy Jar w końcu wychodzi z wczesnego dostępu i zadebiutuje w pełnej wersji.

Podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przetrwania w niezbadanych rejonach lsów Amazonii. Zostaną tam wystawieni na rozliczne niebezpieczeństwa, od trudnych warunków lasów tropikalnych po dzikich mieszkańców, którym będą musieli stawić czoła w desperackiej walce o przetrwanie.

Twórcy gry kładą szczególny nacisk na realizm, zarówno tworzonego świata jak i mechanik rozgrywki. Główny bohater, aby przeżyć będzie musiał poznać zarówno typowe techniki przetrwania jak i indiańskie metody życia w Amazonii. Las Amazoński nie jest typowym „lasem”. Tutaj zagrożenie dosłownie pełza pod skórą.

Równie wiele wysiłku zostało włożone w szczegółowe odtworzenie realiów dżungli amazońskiej. W tym egzotycznym środowisku nie ma miejsca na błędy, zagrożenie czai się na każdym rogu, poczynając od dzikich zwierząt, przez trujące rośliny na chorobach i infekcjach kończąc. Niemalże wszystko ma tutaj jeden cel: doprowadzić bohatera do przedwczesnej śmierci. Gracz może oczywiście przeciwdziałać temu m.in. dzięki szczegółowemu systemowi inspekcji ciała. W tym tropikalnym lesie panuje jedna zasada: albo zadbasz sam o siebie, albo zginiesz. Nie ma trzeciej opcji.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 5 września
  • Producent: Creepy Jar
  • Wydawca: Creepy Jar

Na ósmej stronie magia, potwory i akcja w sosie RPG.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: