Premiery gier na PC, konsole i mobile. 8 najlepszych tytułów na ten tydzień

Już w tym tygodniu posiadacze komputerów otrzymają świetną grę od studia Quantic Dream, która dotychczas była ekskluzywnym tytułem dla PlayStation 4. Pobawimy się również przy nowej strzelance FPP w konwencji survival horroru, będzie trochę wyścigów (w Czarnobylu!), a oprócz tego mobilna wersja MMOGPG i wiele więcej. Oto najlepsze premiery gier na najbliższe dni.

Nasze zestawienie “premiery gier tygodnia” obejmuje wybór najciekawszych naszym zdaniem tytułów, które zadebiutują w dniach 9-15 grudnia. Zaczynamy od wspomnianej produkcji, za którą odpowiada Quantic Dream.

Detroit: Become Human na PC

Gra będzie dostępna od 12 grudnia 2019 roku w cenie 139 zł tylko w Epic Games StoreDarmowe demo, oferujące scenę otwarcia gry, będzie dostępne tego samego dnia.

Detroit: Become Human, wcześniej dostępne ekskluzywnie na platformę PlayStation  4 to najnowsza i najbardziej ambitna gra autorstwa Quantic Dream. Osadzona w bliskiej i nie tak nierealnej przyszłości, zanurza graczy w świecie chaosu, gdzie technologia rozwinęła się do punktu, w którym androidy, są wszędzie. Mówią, poruszają się i zachowują jak ludzie, ale są tylko maszynami, które służą mieszkańcom.

Gracze będą kształtować oraz doświadczać zawiłej i intensywnej narracji opowiedzianej oczami trzech różnych androidów: Kary, Connora i Markusa. Każdy z nich stanie w obliczu niezliczonych dylematów moralnych, które nie tylko determinują jego losy, ale i losy całego miasta Detroit. Każda decyzja podejmowana przez gracza, bez względu,w której minucie, wpływa na wynik historii. Gracze będą mogli wielokrotnie powtarzać etapy, aby doświadczyć różnych finałów historii.

Detroit: Become Human kontynuuje zaangażowanie przez Quantic Dream światowej sławy hollywoodzkich aktorów: Jesse Williamsa (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance’a Henriksena (Aliens) i Valorie Curry (Twilight). Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Nimę Fakhrara, Philipa Shepparda i Johna Paesano (Dragons: Riders of Berk).

Wersja PC gry jest najbardziej kompletną wersją Detroit: Become Human z niesamowitą grafiką w rozdzielczości 4K, 60 klatkach na sekundę i pełną integracją zarówno myszy/klawiatury, jak i gamepadów.

  • Platformy: PC, PS4
  • Data premiery na PC: 12 grudnia
  • Producent: Quantic Dream
  • Wydawca: Quantic Dream

Na drugiej stronie akcja/horror FPS dla hardkorowych graczy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.