Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na październik 2018. Tylu hitów dawno nie mieliśmy w jednym miesiącu

Październik będzie obfity w wielkie premiery i na pewno wielu z Was będzie miało dylemat, na co wyłożyć zaoszczędzoną kasę. Oto 10 gier, które warto wziąć pod uwagę.

Zapraszamy do naszego zestawienia Premiery gier na październik 2018, w którym zebraliśmy dla Was samą śmietankę, jeśli chodzi o nadchodzące produkcje. Obecny miesiąc obfituje w duże tytuły i dawno nie mieliśmy takiego zagęszczenia potencjalnych hitów.

Zaczynamy od Asasynów, które mocno zmieniają swój wizerunek, upodabniając się do gier RPG pokroju naszego polskiego Wiedźmina 3.

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to bardziej rozbudowany ekwipunek, dialogi z możliwością wyboru odpowiedzi czy drzewko umiejętności. To wszystko sprawia, że zręcznościowa seria ma coraz bliżej do gatunku RPG, w tym polskiego hitu, jakim jest Wiedźmin 3.

Ubisoft pokazał we wrześniu zwiastun Asasynów, który ponownie sprawia, że w myśli przywołujemy Dziki Gon. Filmik skupia się bowiem na wyborach, które będą miały znaczenie dla dalszego rozwoju wydarzeń w grze. Wybory, których dokonujemy, nawet te najmniejsze, rzutują na naszą przyszłość. Mogą doprowadzić Cię na szczyt lub do upadku – tłumaczy Ubisoft.

Materiał pokazuje np. że możemy w pewnej sytuacji uratować życie kilku ludzi i rozpętać tym samym walkę, lub zostawić ich na pewną śmierć i tym samym uniknąć starcia.

Zwracamy uwagę, że choć poniższy zwiastun posiada polski dubbing, został on nagrany specjalnie na potrzeby tego filmiku. Wersja gry, którą dostaniemy na PC, PlayStation 4 i Xbox One, będzie posiadała jedynie polskie napisy, a wszystkie głosy usłyszymy po angielsku.

Premiera Assassin’s Creed Odyssey została zaplanowana na 5 października tego roku. Kto zamierza zagrać na pececie, niech sprawdzi minimalne i zalecane wymagania sprzętowe.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 5 października
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie Rockstar zaprasza na Dziki Zachód.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%