Premiery gier na obecny tydzień. W co warto zagrać?

Początek roku to spora posucha, jeśli chodzi o premiery gier. Jeśli jednak wyczekujecie czegoś nowego, zerknijcie na nasze zestawienie.

Najciekawszą propozycją na ten tydzień jest niewątpliwie Monster Hunter: World – Iceborne. Choć to dodatek, swoją wielkością dorównuje podstawowej wersji gry! Posiadacze konsol już od września zeszłego roku mogą się cieszyć nową zawartością, teraz pora na PC.

Monster Hunter: World – Iceborne (PC)

Monster Hunter World: Iceborne to wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w historii wydawcy Capcom. To masywne rozszerzenie, ilością zawartości dorównujące podstawowej grze, zaoferuje całkowicie nowy, skuty lodem obszar oraz historię fabularną, jak również szereg potworów, opcji rozgrywki oraz wiele innych. Dodatek w końcu trafia na PC, po kilku miesiącach od wydania na PS4 oraz XOne.

Całkowicie nowa przygoda rozpocznie się po wydarzeniach fabularnych Monster Hunter: World i przeniesie łowców do nowo odkrytego, mroźnego miejsca, które po pełnej eksploracji okaże się największym do tej pory obszarem w Monster Hunter. Nieznane dotąd miejsce jest domem dla kilku nowych, jak i znanych już potworów, stanowiących wyzwanie dla łowców podczas ich wypraw. Nowy obszar zaoferuje również nowy poziom trudności zadań – Master Rank. W Iceborne kontynuowany będzie system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach jak i solidny system rzemiosła. Rozszerzeniu ulegną również funkcje rozgrywki oraz repertuar umiejętności bojowych gracza. Wszystko to doprowadzi do ostatecznego sprawdzianu umiejętności łowców – starcia z tajemniczym, nowym monstrum – Velkhaną.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery na PC: 9 stycznia
  • Producent: Capcom
  • Wydawca: Capcom

Na drugiej stronie mroczna przygodówka point-and-click.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.