Premiery gier na obecny tydzień. 8 najciekawszych propozycji do sprawdzenia

Marzec nie sypie z rękawa produkcjami AAA, choć w każdym tygodniu póki co możemy znaleźć coś większego. Tym razem będzie to Sekiro: Shadows Die Twice od twórców Dark Souls oraz Bloodborne. Co w cieniu tego tytułu? Oto najciekawsze premiery gier na najbliższe dni.

Tradycyjnie w poniedziałek prezentujemy premiery gier na nadchodzący tydzień. Obecne zestawienie obejmuje najciekawsze naszym zdaniem tytuły, które zadebiutują w dniach 18-24 marca. na początek…

Sekiro: Shadows Die Twice

W Sekiro: Shadows Die Twice wcielisz się w „jednorękiego wilka” – zhańbionego i oszpeconego wojownika wyrwanego z objęć śmierci. Jako strażnik młodego arystokraty, będącego potomkiem starożytnego rodu, stajesz się celem wielu bezlitosnych wrogów, w tym groźnego klanu Ashina. Gdy twój młody podopieczny zostaje uprowadzony, wyruszasz na niebezpieczną misję. Nawet śmierć nie powstrzyma cię przed odzyskaniem honoru.

Poznaj XVI-wieczną Japonię z brutalnego, pełnego krwawych konfliktów okresu Sengoku i staw czoła potężnym wrogom w tym mrocznym, zepsutym świecie. Korzystaj z arsenału zabójczych protetycznych narzędzi i niebezpiecznych umiejętności ninja. Ukrywaj się w cieniach, pokonuj przeszkody i tocz emocjonujące, pełne przemocy pojedynki.

Premiera gry z polskimi napisami na PlayStationa 4, Xbox One oraz PC już 22 marca.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 22 marca
  • Producent: FromSoftware
  • Wydawca: Activision Blizzard

Na drugiej stronie chiński horror.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: