Premiery gier na nowy tydzień. Battlefield V to dopiero początek!

Gracze będą mieli na co wydać pieniądze.

Rozpoczynający się tydzień to świetna okazja do tego, aby nieco uszczuplić portfel gracza. Znaleźliśmy dla was pięć produkcji, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zestawienie rozpoczynamy od Battlefield 5!

Produkcja będzie się dzielić na kilka trybów, czyli fabularny, sieciowy oraz kooperację. Co więcej, zapowiedziany został także Battle Royale.

W przypadku Battlefield 5 deweloperzy nie przygotowali przepustki Premium, co oznacza, że wszystkie popremierowe dodatki będą rozdawane za darmo. DICE z pewnością zapewni nam sporo atrakcji, a póki co poznaliśmy plany na najbliższe miesiące.

Wsparcie dla Battlefield 5 zostało podzielone na trzy okresy. Pierwszy obejmuje okres od grudnia do stycznia 2019 roku. W tym czasie dostaniemy ostatni rozdział kampanii fabularnej, arenę treningową, udamy się do Belgii i sprawdzimy personalizację pojazdów. Drugi okres (styczeń-marzec 2019) to Wielkie Operacje, nowe tryby do multiplayera i kooperacja. Trzeci okres rozpocznie się w marcu i dopiero w tym miesiącu będziemy mogli zobaczyć tryb Battle Royale, tutaj nazwany Firestorm.

To oczywiście nie koniec wsparcie Battlefield 5 i kolejne miesiące powinny przynieść ze sobą jeszcze więcej zawartości. Przypominamy, że Battlefield 5 pojawi się 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 20 listopada
  • Producent: EA DICE / Digital Illusions CE
  • Wydawca PL: Electronic Arts Polska

Na drugiej stronie znajdziecie kontynuację bardzo popularnego symulatora.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: