Premiery gier na nowy tydzień. 8 najlepszych tytułów

The Sims 4: Uniwersytet

Dodatek The Sims 4: Uniwersytet debiutuje w tym tygodniu na PC, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pojawi się za miesiąc.

Nieważne, czy Twoi Simowie wybiorą historyczny Uniwersytet Britechester, czy nowoczesny Instytut Foxbury. Czekają ich niezapomniane akademickie przeżycia! – zapewnia deweloper, prezentując atrakcje nowego DLC:

Na nowych studentów czeka wiele ciekawych wrażeń. Od wyboru miejsca zamieszkania na terenie kampusu lub poza nim, po zwiedzanie nowej okolicy. Gdy Twój Sim zostanie już oficjalnie przyjęty na jedną z uczelni, nadejdzie czas na wybranie akademika (jeśli chcesz zostać na kampusie), zapoznanie się z klubem studenckim albo chwilę nauki w bibliotece. Niech Twój Sim wskoczy na rower, aby dokładnie zbadać tereny uniwersyteckie.

Twoi Simowie mogą wybierać z bogatej oferty kursów. Biologia? Żaden problem. Informatyka? No pewnie! Łotrostwo? W sumie też! Będziesz uczęszczać na wykłady, pisać prace semestralne i wygłaszać prezentacje. Oczywiście chodzenie na zajęcia (lub ich lekceważenie) wpłynie na końcowe oceny. Pamiętaj, że im więcej się uczysz, tym większe masz szanse na sukces w przyszłej karierze.

Gdy Twoi Simowie nie spędzają sobie snu z powiek nauką, mogą grać w sok-ponga, umawiać się ze współlokatorami albo dołączyć do którejś z uczelnianych organizacji zajmujących się robotyką, dyskusjami lub sztuką. Chodzą słuchy, że na kampusie działa także tajemne stowarzyszenie, które szuka nowych członków.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery na PC: 15 listopada
  • Producent: EA Maxis / Maxis Software
  • Wydawca: Electronic Arts

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: