Premiery gier na nowy tydzień. 8 najlepszych tytułów

Blacksad: Under the Skin

Już w tym tygodniu Blacksad: Under the Skin zawita na PC, PS4 i Xbox One (wersja na Switch jeszcze pod koniec listopada!). To przygodowa gra point-and-click w klimacie noir, za którą odpowiada uznane Pendulo Studios (twórcy serii Runaway).

Gracz wciela się w detektywa Johna Blacksada, a fabuła przenosi nas do Nowego Yorku lat pięćdziesiątych. Wszystko zaczyna się od znalezienia martwego właściciela klubu bokserskiego Joe’a Dunna.

W tym samym czasie doniesiono o tajemniczym zniknięciu Roberta Yale’a, jego wschodzącej gwiazdy, który ma wejść na ring, by odbyć jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Sonia Dunn, córka Joe’a, która przejęła klub, musi sobie poradzić z problemami finansowymi. Dlatego zatrudnia prywatnego detektywa Johna Blacksada, by zbadał zniknięcie Yale. Ta mroczna sprawa zaprowadzi naszego detektywa do najciemniejszych i najbardziej ponurych kątków Nowego Jorku.

Jak podkreślają deweloperzy, dzięki antropomorficznym postaciom i świetnie oddanemu, niesamowitemu klimatowi lat pięćdziesiątych XX wieku Blacksad: Under the Skin obiecuje niezwykle mroczną przygodę kryminalną odznaczającą się charakterystyczną atmosferą serii komiksów o tym samym tytule.

Przeprowadź dochodzenie na swój własny sposób. Skorzystaj ze swoich kocich zmysłów w poszukiwaniu nowych wskazówek. Podejmuj decyzje w imieniu Blacksada i wpłyń na rezultat prowadzonej sprawy.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery na PC, PS4 i Xbox One: 14 listopada
  • Producent: Pendulo Studios
  • Wydawca: Microids/Anuman Interactive

Na czwartej stronie rajdowe emocje.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: