Premiery gier na najbliższy tydzień. W co warto zagrać?

Nowy tydzień dostarczy nam kolejną porcję premier, wśród których największą produkcją będzie Devil May Cry 5.

Tradycyjnie w poniedziałek, zapraszamy na szybki przegląd nadchodzących premier. Obecne zestawienie obejmuje gry, które pojawią się na komputerach oraz konsolach w dniach od 4 do 10 marca. Fani slasherów niech szykują się na…

Devil May Cry 5

Pierwsza recenzja Devil May Cry 5 pojawiła się w sieci niecałe dwa tygodnie przed premierą gry i jest jednoznaczna – na tę grę warto czekać. Recenzja Devil May Cry 5 opublikowana przez magazyn Famitsu jest niezwykle pozytywna. Standardowo, na końcową ocenę gry składają się cztery noty wystawiane przez czterech redaktorów. DMC 5 zebrało trzy dziewiątki oraz jedną dziesiątkę, co daje nam wysoki wynik 37/40. Przy okazji przypominamy, że taką samą ocenę końcową magazyn wlepił w zeszłym miesiącu świetnemu Resident Evil 2 Remake. Szykuje się zatem zabawa na podobnie wysokim poziomie. Recenzenci chwalili Devil May Cry 5 za świetną grafikę oraz styl walki. Pozytywnie wypadły wszystkie trzy grywalne postacie (przy czym V jest najbardziej oryginalny) oraz efektownie wyreżyserowane przerywniki. Recenzje potwierdziły również słowa dewelopera, że czas gry Devil May Cry 5 wynosi około 15 godzin. Kto chce się zaopatrzyć w DMC 5 przedpremierowo, może skorzystać z poniższych ofert z darmową wysyłką:

Data premiery Devil May Cry 5 została zaplanowana na 8 marca 2019 roku. Tego dnia tytuł pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 8 marca
  • Producent: Capcom
  • Wydawca: Capcom

Na drugiej stronie wielkie roboty i postapokalipsa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.