Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na luty 2020. Wybieramy 10 najciekawszych tytułów

Luty rozkwita, zatem pora przyjrzeć się bliżej, co ze sobą przyniesie, jeśli chodzi o premiery gier. Co prawda jakiegoś wysypu nowości nie będzie, ale spokojnie można wybrać 10 naprawdę interesujących propozycji, co też robimy.

Nasz przegląd Premiery gier na luty 2020 rozpoczynamy z grubej rury, czyli od hordy zombiaków, które zaatakują nas w tytule…

Zombie Army 4: Dead War

Hordy Hitlera powracają w tym mrożącym krew w żyłach shooterze! Straszliwi sekciarze, niesamowita broń i nowa kampania dla 1-4 graczy czekają na ciebie w Europie lat 40. Walcz, by ocalić ludzkość przed armagedonem nieumarłych.

Ruch oporu pokonał Hitlera-zombie i przegnał go do piekła, ale umarli znów powstają i czują wielki głód! Kontynuuj historię z Zombie Army Trilogy na nowych, ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, przez który brygada ocalałych musi przemierzyć Włochy i nie tylko.

Ciesz się wyznaczającą standardy balistyką, stwórz wymarzonego zabójcę i ujarzmij moc ognia, błyskawic oraz świętej esencji, ulepszając broń, by walczyć z umarłymi. Gdy otoczy cię horda, rozerwij ją na strzępy dzięki udoskonalonej walce wręcz i rozdzierającym egzekucjom.

Zachęcamy do zerknięcia na nowy filmik od twórców gry, który pokazuje zawartość 1. sezonu Zombie Army 4: Dead War. Możemy zatem liczyć nie tylko na to, co znajdziemy na krążku premierowym, lecz również sporo atrakcji w późniejszym terminie!

I tak – pierwszy sezon to trzy nowe misje fabularne, w które można grać solo lub w trybie współpracy, a także nowi bohaterowie, zestawy broni, pakiety skórek na broń i zestawy strojów postaci. Ponadto tryb hordy Zombie Army 4 zostanie uzupełniony o nowe bezpłatne mapy.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 4 lutego
  • Producent: Rebellion
  • Wydawca: Rebellion

Na drugiej stronie długo oczekiwana ekskluzywna gra na PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się