Premiery gier na listopad 2019. Będzie się działo!

Listopad przywita nas kilkoma niezwykłymi grami, na które czekamy z wielką niecierpliwością. Będzie ekskluzywna (do czasu) bomba na PlayStation 4, będzie gra od Rockstar, nowy Need for Speed i wiele więcej.

Zapraszamy na przegląd Premiery gier na listopad 2019, w którym przedstawiamy 14 najciekawszych tytułów. Na początek – nie mogło być inaczej! – nowość od Hideo Kojimy, czyli…

Death Stranding

Już 8 listopada na PlayStation 4 wyląduje Death Stranding, które jeszcze kilkanaście dni temu mogliśmy nazwać ekskluzywną mega produkcją na konsolę od Sony, lecz niedawno potwierdzono oficjalnie, że latem przyszłego roku gra pojawi się również na komputerach PC.

Death Stranding przeniesie nas do świata, w którym Stany Zjednoczone zostały podzielone na Zjednoczone Miasta Ameryki. Na ich czele stała pani prezydent, która została zabita, a jej córka – Amelia (grana przez Lindsay Wagner, głos Emily O’Brien) – została porwana i uwięziona przez organizację Homo Demons. Owa organizacja jest przeciwna centralizacji władzy i przekonuje kolejne miasta, żeby przeszły na jej stronę. Zbliża się chaos?

My wcielamy się w Sama (Norman Reedus), którego misją będzie uratowanie sytuacji bez używania siły. W tym celu Sam musi spełnić dwa główne zadania. Po pierwsze, uwolnić Amelię i umożliwić jej objęcie władzy nad Zjednoczonymi Miastami Ameryki, a po drugie – udać się do kolejnych miast i przyłączyć je do sieci informacyjnej.

  • Platformy: PS4 (w przyszłym roku również PC)
  • Data premiery na PS4: 8 listopada
  • Producent: Kojima Productions
  • Wydawca na PS4: Sony

Na drugiej stronie pościgamy się z Policją.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: