Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na lipiec 2018. Miesiąc pełen emocji, oto 14 najlepszych tytułów!

Lipiec będzie naprawdę gorący pod względem premier. Jeśli jesteście ciekawi, jakie gry będą naszym zdaniem najlepszymi propozycjami na nowy miesiąc, zapraszamy do naszego zestawienia.

Nowy miesiąc nie pozwoli odetchnąć od gier, lecz oczywiście nie narzekamy. Na rynku pojawią się kolejne dobrze rokujące shootery, w tym coś dla fanów II wojny światowej, Battle Royale i science-fiction. Będzie też kolejny remaster, spotkanie z wielkimi dinozaurami, RPG akcji, oryginalna gra oparta na serialu The Walking Dead przeznaczona na urządzenia przenośne, szalone wyścigi i wiele, wiele więcej.

Zestawienie premiery gier na lipiec 2018 rozpoczynamy od…

Post Scriptum

18 lipca na komputerach PC pojawi się realistyczny shooter Post Scriptum, który przeniesie nas w okopy II wojny światowej. Produkcja jest przeznaczona jedynie do rozgrywki sieciowej, zatem nie znajdziemy w niej kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza.

Post Scriptum opiera się na Operacji Market Garden, która miała miejsce w dniach 17–26 września 1944 na terenie Holandii. Bitwa pomiędzy Aliantami a III Rzeszą zakończyła się wówczas zwycięstwem tych drugich. W grze będziemy mogli opowiedzieć się oczywiście po obu stronach i stanąć do walki w meczach 50 na 50 osób. Mapy mają być bardzo duże i realistycznie odwzorowane. Wielkość lokacji dochodzi do 8 kilometrów kwadratowych.

Oprócz biegania po okopach, pojeździmy również pojazdami, których w Post Scriptum będzie około 50.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 18 lipca
  • Producent: Periscope Games
  • Wydawca: Offworld Industries

Na drugiej stronie Battle Royale przyszłości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%