Premiery gier na nowy tydzień. 8 produkcji, na które warto zwrócić uwagę

Nasze najnowsze zestawień najważniejszych premier.

Kolejny tydzień wakacji przynosi nowe gry. Tym razem wybraliśmy dla was siedem produkcji, które zdecydowanie warte są uwagi. Na liście znajdziecie nie tylko gry AAA, ale też trochę mniejszych gier i dodatków. Zapraszamy do sprawdzenia najnowszych premier na obecny tydzień (od 16 do 22 lipca)!

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie

W drugim rozszerzeniu fabularnym do Far Cry 5 gracze wyruszą na planetę Mars jako Nick Rye i zlikwidują kosmiczne pajęczaki. DLC Uwięzieni na Marsie można kupić jako osobny dodatek za 49,99 zł lub w ramach przepustki sezonowej Far Cry 5 za 119,99 zł.

Akcja Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie ma miejsce z dala od Hope County. Gracze udadzą się wprost na czerwoną planetę. Nick Rye i Hurk teleportują się na wrogiego Marsa i spróbują przywrócić zasilanie ANNE – futurystycznej SI, będącej ostatnią linią obrony ludzkości. Nowa przygoda da też dostęp do wymyślnego arsenału kosmicznej broni, w tym do Piekielnika i Morfinatora. Pojawią się też nowe sposoby na przemieszczanie się – kosmiczne dysze. Przyszłość ludzkości znajduje się w rękach najbardziej zwariowanych najemników znanych w podstawowej wersji Far Cry 5. Czas zmiażdżyć kilka robali!

  • Platformy: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 17 lipca
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie strzelanka w czasie II wojny światowej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.