Premiery gier obecnego tygodnia. Powitajcie 5 dobrze zapowiadających się nowości

Premiery gier obecnego tygodnia. Powitajcie 5 dobrze zapowiadających się nowości
Premiery gier Premiery tygodnia

Wypatrujecie może gier z ciekawą fabułą, wciągająca rozgrywką i piękną grafiką? Jeśli tak, to spójrzcie na premiery gier na kwiecień 2023.

Z okazji świąt każdemu z osobna życzymy największych jajek w koszyku, ale też nowości gamingowych, które przejdziemy wyłącznie dla przyjemności. A czy takie będą te nadchodzące? Kto bardziej wierzący może się pomodlić, a reszta po prostu niech trzyma kciuki za to, aby najbliższe premiery były tak dobre jak wyglądają na trailerach.

Najlepsze premiery gier kwiecień 2023 – przegląd tygodnia


Sherlock Holmes: The Awakened

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 11 kwietnia 2023
Producent: Frogwares
Wydawca: Frogwares

Pamiętacie może jak kończy się Sherlock Holmes: Chapter One? Warto sobie odświeżyć wiedzę w tym temacie, gdyż The Awakened ma być połączone z wydarzeniami z ostatniej części przygodówki, choć na razie nie wiadomo jak mocno. Otóż nadchodzący remake ma być zmieniony nie tylko pod kątem oprawy graficznej, modeli postaci i kwestii odnoszących się do podstawowych elementów rozgrywki. Zobaczymy nowe cutscenki, rozmowy i wspomniane wątki w scenariuszu, które mają być pomostem dla rozpoczęcia przyjaźni między Sherlockiem a Dr Watsonem.


Flooded

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 12 kwietnia 2023
Producent: Artificial Disasters
Wydawca: Surefire.Games

Możliwe, że patrzymy na nowe otwarcie dla gatunku city builder. Flooded proponuje całkiem inne podejście do budowy struktur mieszkalnych i infrastruktury przemysłowej, bowiem budynki stawiamy na małych wyspach które w trymiga może pochłonąć woda. Wobec tego nie ma mowy o zasiedzeniu się w jednym miejscu, cele fabularne realizujemy podróżując z jednej wyspy na drugą przez zalaniem. Musimy szybko zbierać surowce, rozwijać technologię i z pomocą pływającej arki szukać nowych tymczasowych miejsc do zamieszkania. A żeby było jeszcze ciekawiej, eksploatację nowych terenów i przeprowadzki będą utrudniać tubylcy z sąsiednich wysp.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie