Premiery gier grudzień 2021. 10 hitów na zakończenie roku

premiery gier grudzień 2021
Premiery miesiąca Publicystyka

Okazuje się, że przed końcem roku pojawi się jeszcze kilka mocnych pozycji. Oto najlepsze premiery gier na grudzień 2021.

Tak, ostatni raz w tym roku przygotowałem dla Was zestawienie miesiąca. Niby powinno być najsłabsze pod względem gier, bowiem wielu twórców przeniosło swoje premiery na początek 2022 lub późniejszy termin. Jednak nie obawiajcie się, że zostały do ogrania same „ogórki”. Tak się składa, że z wielkim hiciorem wyskoczy wtenczas Microsoft i kilka innych ambitnych tytułów. Kto ciekawy, niechaj zabiera się za oglądanie lub czytanie…

Wartales

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 1 grudnia (wczesny dostęp)
Producent: Shiro Games
Wydawca: Shiro Games

Macie chrapkę na klasyczne RPG? Nie żebym mocno namawiał, ale Wartales może Was zainteresować. Mnie osobiście przekonują dwie rzeczy – swojski klimat, całkiem podobny do Drakensang i turowy system walki, w którym należy wykazać się znajomością mocnych i słabych stron bohaterów. Jest to co prawda wczesny dostęp do gry a nie premiera pełnej wersji, lecz już teraz będzie można sprawdzić eksplorację świata, walkę drużynową, a nawet swobodę budowania swojej wioski i zespołu postaci.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie