premiery gier grudzień 2021

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 gier i wyczekiwany megahit 2021

Kilka dobrych gierek przed nami, lecz to w gatunku strzelanek dojdzie do eksplozji radości. Oto premiery gier na grudzień 2021, które musicie zobaczyć.

Wygląda na to, że nadchodzący tydzień będą głośno świętować właściciele konsoli Xbox i PC. Przed nami bowiem premiera, która z pewnością powalczy w przyszłym roku o tytuł GOTY. Skradnie ona cała uwagę w niniejszym zestawieniu, ale polecamy też zerknąć na pozostałe gierki.

Najlepsze premiery gier grudzień 2021 – przegląd tygodnia


Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 6 grudnia
Producent: Mimimi Games
Wydawca: Daedalic Entertainment

Jedna z głównych zasad japońskich wojowników głosiła: „skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić”. Grając w najnowsze rozszerzenie fabularne do Shadow Tactic, będziemy do upadłego praktykować powyższe motto. Podobnie jak w pierwowzorze, rozgrywka ma być swoistym wyzwaniem. Stawia na taktykę i właściwe korzystanie z umiejętności bohaterów w obliczu nowego przeciwnika. O ile lubicie serię Commandos, to azjatycki odpowiednik powinien przypaść Wam do gustu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%