Premiery gier. 8 najlepszych tytułów na obecny tydzień

Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie obfity w naprawdę ciekawe premiery gier. Oprócz wielkich produkcji, będziemy mogli sięgnąć po ciekawe tytuły niezależne, które z pewnością znajdą swoich wielbicieli. 

Tradycji stało się zadość – oto przegląd premier na nowy tydzień, w którym z mrowia mniej lub bardziej ciekawych produkcji wybieramy dla Was te najbardziej warte uwagi. W obecnym zestawieniu znajdziecie 8 dobrze rokujących gier debiutujących w dniach od 13 do 19 maja.

Zaczynamy nietypowo, ponieważ nie od największej i najszumniejszej premiery tego tygodnia, którą znajdziecie na drugiej stronie przeglądu. Naszą szczególną uwagę zwróciła bowiem przesiąknięta mrocznym klimatem gra…

A Plague Tale: Innocence

To gra przesiąknięta brutalnością i mrokiem. Odpalając tytuł poznamy historię rodzeństwa osieroconego przez Inkwizycję w alternatywnej wersji XIV-wiecznej Francji. Tytuł nie zamierza jednak odwzorowywać mrocznych czasów w sposób realistyczny, ponieważ spotkamy się tutaj z elementami nadprzyrodzonymi.

Rodzeństwo – Amicia oraz jej młodszy pięcioletni brat Hugo – będą musieli nie tylko przeżyć w świecie opanowanym przez czarną śmierć. Ich głównym celem będzie odnalezienie matki. Zapowiada się ekscytująca przygoda. Oby deweloperzy stanęli na wysokości zadania i dali nam mocny kawałek fabuły!

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 14 maja
  • Producent: Asobo Studio
  • Wydawca: Focus Home Interactive

Na drugiej stronie zwariowana seria w nowej odsłonie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: