Premiery gier – 8 najlepszych tytułów na obecny tydzień

Przełom października i listopada nie będzie co prawda spektakularny, jeśli chodzi o premiery gier, lecz posiadacze urządzeń przenośnych zagrają w Gwinta, na PS4 zobaczymy ciekawą grę niezależną, na PC przywita nas nowy horror, będzie coś dla fanów RPG, no i Switch – tutaj sporo się dzieje.

Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier tygodnia. Tym razem skupiamy się na tytułach, które pojawią się na rynku w dniach od 28 października do 3 listopada. Jedną z perełek, które można w zasadzie kupować w ciemno, będzie gra z Luigim od Nintendo.

Luigi’s Mansion 3

Długo musieliśmy czekać na trzecią część Luigi’s Mansion, lecz w końcu nadchodzi czas premiery! Gra pojawi się ekskluzywnie na Nintendo Switch już 31 października. Tak produkcję opisano na oficjalnej stronie Nintendo:

Luigi wyrusza na wymarzone wakacje z Mario i przyjaciółmi po otrzymaniu zaproszenia do luksusowego hotelu. Jednakże, jego sen szybko przeistacza się w koszmar, kiedy King Boo wyjawia, że to wszystko była pułapka, aby schwytać Mario i przyjaciół.

Po raz kolejny z pomocą Professora E. Gadda, niechętny i tchórzliwy bohater Luigi przemierza z góry na dół zdradliwe piętra tego niespodziewanie złowieszczego hotelu w misji ratunkowej.

Opanuj ulepszony Poltergust G-00, aby zmiażdżyć i zdmuchnąć duchy lub połącz siły z Gooigim, zielonym sobowtórem, który może pomóc Luigi’emu pokonać wszelkie przeszkody, z którymi sam sobie nie poradzi. Przełączaj między Luigim a Gooigim w pojedynkę lub zaproś przyjaciela i sterujcie każdy swoją postacią.

Dla bardziej szalonej akcji w multiplayerze ustaw limit czasowy na pokonanie różnych przeszkód na kilku piętrach w trybie ScareScraper. W trybie ScareScraper można grać online lub lokalnie nawet w 8 graczy na czterech konsolach Nintendo Switch.

  • Platformy: Switch
  • Data premiery: 31 października
  • Producent: Nintendo
  • Wydawca: Nintendo

Na drugiej stronie wiedźmińskie uniwersum na telefonie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: