Premiery gier – 7 najlepszych propozycji na ten tydzień

Nowy tydzień rozpoczynamy przeglądem najciekawszych premier gier i dodatków. Najbliższe dni to mnóstwo strzelania, świetna gra przygodowa utrzymana w konwencji interaktywnego thrillera, ogromny dodatek do taktycznej strzelanki i nie tylko.

Rozglądacie się za nowymi grami? Podpowiadamy, jakie najciekawsze premiery przyniesie ze sobą obecny tydzień. Rozpoczynamy od powrotu kultowej marki.

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood to coś, czego w tej uznanej serii strzelanin jeszcze nie było – kooperacja. Do wyboru dwie dziewczyny: Jess i Soph, córki bliźniaczki B.J. Blazkowicza, który zaginął w Paryżu i naszym zadaniem jest jego odnalezienie. Akcja przenosi nas do lat 80. Jess i Soph Blazkowicz zrobią wszystko, by odnaleźć swojego ojca, a to oznacza, że nie cofną się przed walką z nazistowskimi siłami okupującymi Paryż. Załóż swoją bazę w głębi paryskich katakumb i realizuj misje w dowolnej kolejności. Połącz siły ze znajomym lub skorzystaj z pomocy towarzysza sterowanego przez SI, aby położyć kres nazistowskiemu reżimowi – czytamy na stronie Bethesdy.

Deweloperzy dodają, że poza systemem kooperacji Youngblood zawierać będzie również nowe elementy RPGEksplorując Paryż i walcząc z nazistami, zdobędziesz kolejne poziomy oraz odblokujesz nowe zdolności, dodatki do broni, gadżety, przedmioty kosmetyczne i nie tylko. Uzyskasz dostęp do zaktualizowanego i ulepszonego uzbrojenia znanego z New Colossus, takiego jak Dieselkraftwerk, Schockhammer (zwany obecnie Kugelgewehrem) czy Laserkraftwerk. Rozgramiając hordy nazistów, skorzystasz też z wielu nowych elementów uzbrojenia, takich jak słynny Maschinenpistole i potężnie niszczycielski Elektrokraftwerk.

  • Platformy: PC, PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery: 26 lipca
  • Producent: Machine Games / Arkane Studios
  • Wydawca: Bethesda

Na drugiej stronie świetna gra z PS4 w końcu na PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.