Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier: 30 listopada-6 grudnia

Przed nami tydzień niespodzianek w świecie gier. Wśród premier znajdziemy niespodziewane Battle Royale, RPG akcji z dużymi ambicjami, czy też nową przygodówkę od twórców Life is Strange.

W tym tygodniu mamy dla Was 5 ciekawych produkcji obejmujących różne gatunki gier. Z jednej strony kusić nas będzie Ubisoft, który pozazdrościł Nintendo ich legendarnej marki RPG, zaś z drugiej DONTNOD i całkiem nowa przygodówka z silnie zarysowaną narracją. Fani dużych robali będą rzucać bananami z radości, bowiem nadchodzi kolejna część, choć w nieco zaskakującej odmianie.

Napatrzcie oczy i poczytajcie o nadchodzących premierach gier…

Chronos: Before the Ashes (1 grudnia)

Platforma: PC, PS4, XONE, Switch

  • Twórcy Remnant: From the Ashes zaprezentują nam apokalipsę Ziemi z perspektywy wcześniejszych wydarzeń i innego bohatera. Wcielimy się tu w samozwańczego wybrańca, który w pojedynkę stanie naprzeciw pradawnemu złu (czyt. goblinom, trollom, minotaurom, etc.). Prequel serii został zbudowany na podstawie wcześniejszych mechanik gry RPG akcji, aczkolwiek ma do zaoferowania ciekawy pomysł dotyczący umierania. Z każdą poniesioną klęską stajemy się starsi o rok, co ma wpływ na naszą mobilność.

Empire of Sin (1 grudnia)

Platforma: PC, PS4, XONE, Switch

  • Świat brudnych pieniędzy i czystego alkoholu stoi dla graczy otworem w Empire of Sin. W grze przeniesiemy się do czasów prohibicji. Starając się wpasować w gangsterski świat założymy własną organizację przestępczą, którą rozwiniemy aż do statusu mafii. Celem pośrednim będzie zarobienie milionów dolarów na dystrybucji wysoko procentowych trunków i ochrona interesu przed wpływami konkurencji.

Twin Mirror (1 grudnia)

Platforma: PC, XONE, Switch

  • Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów gier przygodowych. Po udanym Life is Strange deweloperzy wystartują z kolejną epizodyczną marką Twin Mirror. Będzie to opowieść z charakterystycznym motywem utraty pamięci, choć z mniej powszechnym wzorem bohatera, który potrafi rozwiązywać problemy z pomocą swojego alter ego i zdolności odtwarzania wspomnień w umyśle. Dzięki bardziej dojrzałej fabule z pewnością dotrze do szerszego grona graczy.

Worms: Zadyma (1 grudnia)

Platforma: PC, PS4, PS5

  • Jeśli myślicie, że wprowadzenie trójwymiarowej grafiki było dla serii Worms ryzykownym posunięciem, to co powiecie o zmianie mechaniki rozgrywki? Twórcy postanowili wprowadzić w życie robaków tryb Battle Royale w czasie rzeczywistym. Na szczęście najnowsza odsłona nie stanie się krwawym shooterem, a zachowa humorystyczny styl i kolorową oprawę graficzną.

Immortals: Fenyx Rising (3 grudnia)

Platforma: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Switch

  • Dla wielu graczy Immortals to naprawdę dobra wiadomość, bo w końcu mamy do czynienia z czymś nowym w grafiku Ubisoftu. Jednakże nie da się nie zauważyć podobieństw w rozgrywce i oprawie graficznej względem serii Zelda. Francuzi zabiorą nas do świata mitologicznego, gdzie bogowie na skutek działań najstraszliwszego z tytanów tracą swoją boską moc. Spełnimy tu mitologiczną powinność, eksplorując otwarty świat, rozwiązując zagadki oraz mierząc się z najróżniejszymi potworami w dynamicznych walkach na ziemi i w powietrzu.

Wyróżnione gry pozwolą nam chyba przetrwać ostatni tydzień przed głośną premierą Cyberpunk 2077…

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się