Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier: 21-27 grudnia

To jeszcze nie sezon ogórkowy, ale w tym tygodniu bez większych premier. Z najnowszych gier będą cieszyć się przede wszystkim posiadacze konsoli Swtich.

Końcówka grudnia nie zapowiada się obiecująco dla właścicieli PC, Xbox lub PlayStation. Głośnych tytułów raczej już nie uświadczymy. Na razie musi wystarczyć Cyberpunk 2077, bo syte dni dopiero przed nami. Aczkolwiek nie wszędzie do końca roku będzie panować posucha. W kolejnych dniach skorzystają fani małej konsoli Switch. Oto lista nadchodzących premier…

Double Dragon: Neon (21 grudnia)

Platforma: Switch

  • Kultowy beat’em up po 25 latach powraca w odświeżonej wersji na platformę Nintendo. Twórcy uwspółcześnili graficznie swoją grę, zachowując przy tym pierwotną, komiksową stylistykę. Mechanika rozgrywki jest niezmiennie ta sama – możemy wcielić się w jednego z braci Lee i spuścić manto przestępcom odpowiedzialnym za porwanie Marion. Aczkolwiek nie musimy uwalniać jej w pojedynkę, bowiem dostępny jest co-op dla dwóch graczy.

Override 2: Super Mech League (22 grudnia)

Platforma: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Switch

  • Znudziły Wam się brutalne starcia w serii Mortal Kombat lub Tekken? Studio Modus Studio Brazil proponuje kontynuację Super Mech League, gdzie zamiast krwi i krzyków są iskry oraz wybuchy. W karcie wojowników znajdziemy roboty bojowe uzbrojone w ciężki arsenał, jak i znające podstawy sztuk walki. W przeciwieństwie do klasycznych bijatyk, tutaj trójwymiarowe areny walki mają bardziej otwartą strukturę i więcej elementów otoczenia wpływających na przebieg rozgrywki.

Super Meat Boy Forever (23 grudnia)

Platforma: PC – Epic Store

  • Mięsny chłopak długo nie nacieszył się sielskim życiem u boku zabandażowanej damy. Dr Fetus postanowił porwać ich malca, co zmusiło rodzinkę do wyruszenia za nimi w pogoń. W kontynuacji platformówki 2D znów zostaniemy wrzuceni do lokacji z pułapkami i przeszkodami. Aby było jeszcze trudniej, twórcy wprowadzili do gry system postępującego skalowania trudności – za każdym podejściem w restartowanym etapie gry pojawią się nowe utrudnienia.

Death end re;Quest (24 grudnia)

Platforma: Switch

  • Właściciele konsolki Nintendo dostaną kolejną grę z gatunku jRPG z mocnym naciskiem na visual novel. W grze będziemy poznawać historię z dwóch perspektyw, w ramach świata „rzeczywistego” i wirtualnego w świecie MMO. Jako programista pomożemy wyjść przeniesionej do gry koleżance z pracy, gdzie na miejscu nie brakuje bugów i okazji do turowej walki z przeciwnikami.

The Hong Kong Massacre (26 grudnia)

Platforma: Switch

  • Debiutancki projekt szwedzkiego studia VRESKI to miód dla oczu fanów serii Max Payne i Hotline Miami. Od ponad roku już króluje na PC i PS4, a teraz wjedzie na platformę Swtich i to bez większych ubytków w oprawie graficznej. Z kamerą ustawioną z góry na dół będzie można realizować te same rozróby jak na wydajniejszym sprzęcie. I tu skorzystamy z efektu bullet-time, walcząc w klaustrofobicznych pomieszczeniach na śmierć i życie.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się