Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

8 premier na obecny tydzień. Brutalna skradanka, II wojna światowa, science fiction, strategia RPG…

Koniec lipca to małe ochłodzenie na rynku premier, choć oczywiście nie oznacza to, że nie będzie się przy czym bawić. Wybieramy dla Was najciekawsze gry i dodatki, na które warto spojrzeć w tym tygodniu przychylnym okiem.

Nasze zestawienie premier tygodnia – czyli gier i dodatków debiutujących w dniach 23-29 lipca – zaczynamy tym razem od produkcji przeznaczonej jedynie dla posiadaczy PlayStation 4 i to w dodatku takich, którzy dysponują goglami PS VR. Warto jednak się nią zainteresować, ponieważ odznacza się naprawdę niezłą grafiką jak na standardy wirtualnej rzeczywistości, klaustrofobicznym klimatem rodem z System Shock oraz generowanymi proceduralnie poziomami. Mowa o…

The Persistence

Tytuł został przedstawiony w PS Store jako brutalna skradanka VR z gatunku horror science fiction roguelike z mnóstwem ulepszalnej broni i sprzętu.

Nasze zadanie jest następujące: Jako klon oficera ochrony, Zimri Eder, stojąc w obliczu nieuchronnego niebezpieczeństwa wchłonięcia przez czarną dziurę oraz zagrożenia ze strony zmutowanej w wynaturzone i mordercze kreatury załogi, musisz ocalić statek i znaleźć sposób, aby wrócić na ziemię.

Śmierć ma tutaj charakter permanentny, zatem po zgonie wcielamy się w kolejnego klona i – żeby było jeszcze trudniej – poziom zostaje wygenerowany od nowa, zatem wszystkie korytarze mają inny układ.

  • Platformy: PS4 (PS VR)
  • Data premiery: 24 lipca
  • Producent: Firesprite
  • Wydawca: Firesprite

Na drugiej stronie sandboksowa gra akcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%