Premiery gier 2017 – PlayStation 4 TOP 5

God of War
Polecamy! Premiery gier

Rok 2017 zapowiada się bardzo dobrze dla posiadaczy najnowszej konsoli Sony. Jeśli wszystkie produkcje, które są w naszym zestawieniu faktycznie ukażą się w ciągu najbliższych 12 miesięcy, może to być jeden z lepszych okresów dla PlayStation 4.

W naszym zestawieniu są wręcz murowane hity, ale także jeden bardzo interesujący remaster. Nie mogliśmy go pominąć, nie tylko jako fani serii. O jaką grę chodzi? Przekonacie się już na kolejnych stronach.

God of War

Nasze zestawienie rozpoczynamy od God of War, które powinno ukazać się w 2017 roku. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale mocno liczy na tę premierę.

Jak potwierdza Cory Barlog ze studia producenckiego, w God of War można już zagrać od początku do samego końca. Gra ma już więc na tę chwilę w pełni zarysowany scenariusz i jest niemal całością, którą wystarczy już tylko rozbudowywać i dopracowywać. Oczywiście sporo pracy jeszcze przed studiem Santa Monica.

Deweloperzy natomiast zapewniają, że gra zapewni długą i urozmaiconą rozgrywkę napakowaną akcją. Jeśli natomiast macie zastrzeżenia względem fragmentu zaprezentowanego na tegorocznych targach E3, to nie ma powodów do obaw. Twórcy ciągle usprawniają poszczególne elementy gry, w tym system walki.

Platformy: PS4
Data premiery: 2017
Producent: Sony Interactive Entertainment
Wydawca w PL: Sony Interactive Entertainment

Na drugiej stronie przeczytacie o powrocie znanego jamraja.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie