Premiery gier 2017 – PlayStation 4 TOP 5

Wybieramy najciekawsze tytuły 2017 roku na PlayStation 4.

Rok 2017 zapowiada się bardzo dobrze dla posiadaczy najnowszej konsoli Sony. Jeśli wszystkie produkcje, które są w naszym zestawieniu faktycznie ukażą się w ciągu najbliższych 12 miesięcy, może to być jeden z lepszych okresów dla PlayStation 4.

W naszym zestawieniu są wręcz murowane hity, ale także jeden bardzo interesujący remaster. Nie mogliśmy go pominąć, nie tylko jako fani serii. O jaką grę chodzi? Przekonacie się już na kolejnych stronach.


God of War

Nasze zestawienie rozpoczynamy od God of War, które powinno ukazać się w 2017 roku. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale mocno liczy na tę premierę.

Jak potwierdza Cory Barlog ze studia producenckiego, w God of War można już zagrać od początku do samego końca. Gra ma już więc na tę chwilę w pełni zarysowany scenariusz i jest niemal całością, którą wystarczy już tylko rozbudowywać i dopracowywać. Oczywiście sporo pracy jeszcze przed studiem Santa Monica.

Deweloperzy natomiast zapewniają, że gra zapewni długą i urozmaiconą rozgrywkę napakowaną akcją. Jeśli natomiast macie zastrzeżenia względem fragmentu zaprezentowanego na tegorocznych targach E3, to nie ma powodów do obaw. Twórcy ciągle usprawniają poszczególne elementy gry, w tym system walki.

Platformy: PS4
Data premiery: 2017
Producent: Sony Interactive Entertainment
Wydawca w PL: Sony Interactive Entertainment

Na drugiej stronie przeczytacie o powrocie znanego jamraja.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • Quest

  A gdzie Horizon: Zero Dawn ? 🙂

  • gość

   Właśnie o to samo chciałbym spytać. Gra która może się okazać najlepszą grą roku 2017 i nie ma jej w zestawieniu?

   • Fakt, Horizon może okazać się bardzo dobrą produkcją, aczkolwiek postawiliśmy w naszym zestawieniu na gry, które mocno kojarzą się z marką PlayStation: Crash (trochę z sentymentu – przyznajemy ;)), Uncharted, God of War, Gran Turismo… Z kolei Days Gone tak nas zafascynowało, że nie mogliśmy nie ująć tej gry w zestawieniu. Dobrze jednak, że macie swoje typy 🙂

57 Shares
Share57
+1
Tweet