Premiera Sword Coast Legends na PlayStation 4 i Xbox One potwierdzona

Sword Coast Legends
Newsy PS4 XOne

Jeśli jesteście fanami Dungeons & Dragons (D&D), to to jest gra dla was.

Gra Sword Coast Legends, wraz ze wszystkimi nowymi elementami dodanymi od czasu jej premiery na PC, będzie dostępna w wersji standardowej na platformach dystrybucyjnych PlayStation Store i Xbox Live. W pakiecie na graczy czekają, między innymi: drow, jako nowa grywalna podrasa, dodatkowe drzewka umiejętności postaci, setki nowych aktywnych obiektów Mistrza Gry, nowe lokalizacje, efekty wizualne, opcje prawdziwie ostrej rozgrywki dla najbardziej zaprawionych graczy, i wiele więcej.

Sword Coast Legends zwiastun:

Standardowa wersja Sword Coast Legends zawiera dodatkowe elementy gry jak: Tome of Knowledge, Order of the Burning Dawn Cloak Armor and Weapons, figurkę Beholdera, zestaw płytek do lochów Lost Mines oraz Wispy (Mistrz Gry używa kursorów).

Gracze konsolowi i PC mogą również spodziewać się nadejścia darmowego DLC Rage of Demons, które pojawi się jeszcze w tym roku.

Wraz z Sword Coast Legends gracze mogą udać się do bujnych i tętniących życiem Zaginionych Krain, by tam dać się porwać w wir wciągającej kampanii. Sword Coast Legends, stworzone przez weteranów świata gier we współpracy z zespołem Dungeons & Dragons z Wizards of the Coast, maluje przed graczami świat Faerun.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie