Premiera Sword Coast Legends ma nową datę premiery

N-Space oraz Digital Extremes ogłosiły dzisiaj, że premiera gry Sword Coast Legends, drużynowego RPG osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain stworzonym przez Wizards of the Coast, zostaje przełożona.

Nowa data premiery Sword Coast Legends na komputery PC, Mac i Linuksa to 20 października 2015 roku, a wydanie wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One jest teraz planowane na pierwszy kwartał 2016 roku.

– Kiedy zdecydowaliśmy się stworzyć Sword Coast Legends, chcieliśmy przede wszystkim aby była to gra, która pozwoli poczuć prawdziwą magię rozgrywek D&D z przyjaciółmi – komentuje Dan Tudge, prezes studia n-Space. – Podjęcie decyzji o przesunięciu premiery nie było dla nas łatwe, jednak uwagi przekazane przez oddanych nam graczy jasno pokazały nam, że aby gra dostarczyła niezapomnianych przeżyć, potrzebnych jest jeszcze kilka tygodni spędzonych na jej ulepszaniu.


W ramach podziękowań za współpracę z twórcami, oraz za zamówienie gry przed premierą, wszyscy kupujący Sword Coast Legends w pre-orderze otrzymają za darmo pierwszy dodatek Rage of Demons oraz dostęp do wszelkich kolejnych planowanych head-startów, niezależnie od tego czy brali w nich udział wcześniej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet