Muzyka z gier. Ścieżka dźwiękowa z Sword Coast Legends już w iTunes

N-Space oraz Digital Extremes udostępnili ścieżkę dźwiękową z gry Sword Coast Legends w iTunes oraz w innych popularnych sklepach dystrybucji cyfrowej.

Cena całej ścieżki dźwiękowej to 9.99 dolarów. Album z muzyką z gry jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy, którzy wykupili specjalne wydania lub edycje kolekcjonerskie Sword Coast Legends.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry została stworzona przez słynnego kompozytora Inon Zura, który był dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA, a także zdobył nagrodę Hollywood Music Award. Artysta znany jest z melodyjnych i przeszywających utworów orkiestralnych, które można usłyszeć chociażby w takich grach jak Dragon Age: Początek, EverQuest, Fallout 3, Fallout 4, Prince of Persia i wiele więcej.


Gracze mogą także posłuchać utworu końcowego z gry „The Path of Destiny” na oficjalnym kanale YouTube Sword Coast Legends. Utwór ten jest nominowany do tegorocznych nagród Hollywood Music Awards w kategorii „Best Song in a Video Game” (najlepsza piosenka w grze wideo), muzykę skomponował Inon Zur we współpracy z Mimi Page, którą można usłyszeć w piosence.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet